O nás

V roce 2011 mi byla diagnostikována smrtelná nemoc a dle lékařů 3 měsíce života.

Měla jsem okamžitě nastoupit do nemocnice a začít léčbu. Rozhodla jsem se po poradě s manželem, že do nemocnice nenastoupím.

Začal emociální boj a nevěděla kudy kam. Druhý den jsem začala zjišťovat všechny možnosti mé záchrany, co vlastně mohu pro své tělo udělat a s pomocí léčitele, starého pána, který si za pomoc nebral žádné peníze a dojížděl za mnou domu, jsem začala na sobě pracovat. Mimo jiné mi sdělil, že tuto zákeřnou nemoc nemám a že jsem schopna se svými vlastními silami vyléčit. Kromě bylinek, kterými jsem se od té doby začala zabývat, jsem začala pracovat i se svou hlavou, svou myslí. Tento starý pán mi sdělil, že mám schopnosti pomáhat a uzdravovat sama sebe ale i druhé. Vyzkoušela jsem vše, co bylo dostupné, až jsem se dostala k pyramidě. Začala jsem pyramidy navštěvovat a právě uvnitř pyramidy při proudění energií jsem pociťovala úlevu od bolesti a nabití pozitivní energií, která vede k uzdravení mysli.

V roce 2019 se manžel rozhodl, že mi postaví na zahradě vlastní pyramidu, kterou budu moci navštěvovat v případě potřeby kdykoliv. A protože vím, jak je těžké si sám pomoci od problémů, jak psychických, tak zdravotních, ráda vám všem tuto možnost nabízím a pomohu zlepšit a zkvalitnit i váš život.

V listopadu roku 2019 byla dokončena stavba léčebné a relaxační pyramidy v jižních Čechách, v obci Dynín.

Její základna je  5 x 5  metrů. Pyramida je stavěna na základně orientované podle světových stran. Pod vrcholem pyramidy je umístěn křišťálový krystal dovezený z pyramidy v Bosně a který je určen pro zesílení proudící energie.

Objekt relaxační pyramidy slouží k relaxaci a působení pyramidální energie na několik lidí současně. Účelem je harmonizace všech energetických center v těle, tzv. čaker, a tím dochází k odstranění psychosomatických problémů a potíží.

Při pobytu v pyramidě se spustí sebeléčivý proces. Nenahrazuje však lékařskou péči, ale je vhodný pro doléčování pooperačních stavů, stavů po chemoterapii, napomáhá mírnění bolestí nejrůznějšího původu a zlepšuje nervový systém člověka.