S ČÍM PYRAMIDA POMŮŽE

Nespavost

Bolest hlavy

Migrény

Nemoce mozku, srdce

Artritida

Rakovina

Bakteriální infekce,

Zlepšuje: zrak, sluch, paměť a myšlení, pohybové ústrojí,

Zvyšuje stav vědomí

Léčebné využití pyramidální energie

Energie, která se v pyramidě akumuluje, není člověku, zvířatům ani rostlinám škodlivá, naopak posiluje vitalitu a imunitu všech živých organismů.

Pokusy po celém světě dokazují léčivé účinky pyramid. Pyramidální energie působí komplexně, proto je s úspěchem použitelná na celou škálu zdravotních problémů.

V pyramidě se léčí neurózy, revmatické bolesti a migrény, vedou se poúrazové rehabilitace a reguluje se látková výměna. Léčivé účinky pyramid se odrážejí i v povzbuzení činnosti jednotlivých orgánů a žláz s vnitřní sekrecí. Jejich hlavním úkolem je regulace procesů probíhajících v organismu, proto pobyt v pyramidě může například zvyšovat nebo snižovat krevní tlak anebo zvyšovat nebo snižovat tvorbu žaludečních šťáv, v závislosti od potřeb konkrétní osoby.

Při pobytu v pyramidě se rychleji hojí rány, pohmožděniny a krevní výrony. Podpůrný účinek pyramidy se projevuje i při závažnějších zdravotních problémech, při kterých pyramida urychluje a zmírňuje průběh onemocnění. Pyramidální energie také ničí bakterie, parazity a plísně, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

Pyramida příznivě působí na zdravý spánek. Pyramida dodává sílu a energii. Pomocí pravidelných návštěv v pyramidě se člověk stává vitálnějším a má pocit, že jeho tělo je v souladu s jemnými kosmickými vibracemi. Předpokládá se, že častějším pobytem v pyramidě se zpomaluje proces stárnutí a regeneruje se živá hmota.

RELAXACE

Relaxace pod pyramidou

Rozdíl mezi relaxací a meditací pod pyramidou je v poznatcích a zkušenostech zájemců o relaxaci. Na relaxaci může přijít zájemce bez jakýchkoliv zkušeností a vědomostí o technikách relaxace. Zájemce má možnost rozhodnout se a vybrat si:
1. pobyt na lůžku pod pyramidou – pociťuje působení pyramidální energie
2. relaxovat pod pyramidou na základě vlastních zkušeností a vědomostí
3. může požádat o pomoc instruktora, který ho uvede do relaxace.

Ukončení relaxace provede instruktor vzhledem k stanovené délce pobytu pod pyramidou. Rozdíl mezi pobytem pod pyramidou a relaxací je dost značný v subjektivních pocitech. Při relaxaci nastává větší otevření organismu a citlivější vnímání působení pyramidální energie. Zájemce nevnímá rušivé působení prostředí – okolí.

Použito z knihy Tajemství Pyramid, Chalil El Hakim